یه کاری بهت یاد بدم خوشبخت بشی؟
ساعت ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/٧ 

تا حالا چیزی در مورد متافیزیک شنیدی؟
متافیزیک یعنی ماورا
ماورا یعنی دنیایی که وجود داره هوشمند و سیستماتیک هست و قانونمند هست به قول دانشمندان شعور داره و مثل یک موجود زنده دارای احساس هست ولی ورای ماده ورای دنیای ملموس و محسوس هست یعنی با حواس پنجگانه نمیتونیم درکش کنیم نه با چشم و نه با گوش و نه هیچ حس از حواس پنجگانه ولی این دلیل نمیشه نباشه.
این که دنیای ماورا وجودا داره امروزه در همه جهان تایید شده از دوران باستان که چینی ها و شرق آسیا قبول داشتند و هنوزم قبول دارن تا امروز که غربی ها هم به این باور رسیده اند ماورا وجود داره.
انسان هر عملی رو در دنیای ماده انجام بده یک فرکانس به دنیای ماورا هم فرستاده اصلا به قول افلاطون ما در این دنیا سایه هستیم و اصل ما در دنیای مثل و ملکوته.عالم ملکوت بخشی از دنیای ماوراست که مرتبط با حیات ماست.
آنچه در ذهنت میگذره خوب یا بد.خیر یا شر فرکانسی را به دنیای ماورا ارسال می کند.عالم ماورا همیشه جواب فرکانس هایی که از اینجا ارسال میشه رو میده.این یک قانون بدون استثناست که عالم ماورا جواب تمام فرکانسس هایی که از این دنیا بهش ارسال شده رو میده و جواب فرکانس مطابق فرکانس ارسالی است یعنی جواب فرکانس منفی رو مثبت نمیده و بلعکس.
در تمام زمان هایی که بیداریم پیوسته در حال ارسال فرکانس به عالم ماورا هستیم.یه لحظه خوب فکر کن یا در حال حرف زدنیم حرفمون نمیتونه خنثی باشه یا منفیه یا مثبت اگه حرفی برنیم که نتیجه منفی داره و نه مثبت بازم منفیه چون کار بیهوده کردیم کار بیهوده در این جهان از انسان انتظار نمیره و منفی محسوب میشه یا در حال رفتاریم که باز یا مثبته یا منفی و اگه باز خنثی باشه بیهوده است و منفی محسوب میشه و اگه دیگه هیچ کاری نکنیم در ذهن خود یه سری افکار از ذهنمون داره عبور میکنه که یا باز مثبت یا منفی یا خنثی است که منفی محسوب میشه.
عالم ماورا هم که مطابق فرکانس هایی که ما بهش میدیم به ما فرکانس مثبت یا منفی میده.پس اگه ما حواسمون باشه چه حرفی بزنیم چه رفتاری بکنیم و حتی وقتی حرف نمی زنیم و رفتاری هم نداریم حواسمون باشه چه فکری داره از ذهنمون عبور میکنه که منفی نباشه و خنثی هم نباشه چون جهان هستی با بیهودگی دشمنه و به حرف بیهوده و به کار بیهوده و به فکر بیهوده نمره منفی میده از عالم ماورا فرکانس منفی نمیگیریم.
راه خوشبختی سالم رفتار کردن،سالم صحبت کردنه و سالم فکر کردنه تا ما نمره مثبت و فرکانس مثبت از عالم ماورا دریافت کنیم.وقتی عالم ماورا به ما فرکانس مثبت بده نتیجه اش میشه تحصیل خوب،شغل خوب،همسر خوب،فرزند خوب و زندگی خوب.
وقتی آزارمون به دیگران نرسه چه با حرف و رفتار و حتی فکر بد و گناه ذهنی نمره منفی نمیگیریم.وقتی برای رفع نیازهایی که خدا بهمون داده توجه کنیم خدا این نیازها رو داده خودمون به خودمون ندادیم که راه ارضای این نیازهارو خودمون تعیین کنیم و خداوند راه رفع نیازها رو وقتی مارو خلقت کرده ازدواج و تنها ازدواج قرار داده.هر رفتاری غیر از ازدواج برای این نیازها مساوی است با دریافت فرکانس منفی از عالم ماورا.وقتی به بزرگترمون احترام نذاریم به معلم استاد به والدین ووو نمره منفی از عالم ماورا میگیریم.
وقتی عالم ماورا به ما فرکانس منفی ارسال کنه نتیجه اش میشه زندگی بد.
خوشبختانه راه برگشت هست با ترک ارسال فرکانس های منفی(با ترک رفتارهای بد و یا بیهوده) به عالم ماورا و فرستادن فرکانس های مثبت،عالم ماورا برای ما فرکانس های مثبت ارسال می کند
.